Noteikumi / distances līgums

LIETOŠANAS NOTEIKUMI

SIA LTF 1, reģistrācijas Nr. LV 40103714927, juridiskā adrese Baznīcas iela 24-07, Rīga, Latvija nodrošina tīmekļa lapā www.lottespapery.com pieejamo saturu un sniedz pakalpojumus saskaņā ar zemāk minētajiem nosacījumiem, piegādes noteikumiem, preču atpakaļatdošanas nosacījumiem un citiem noteikumiem.

Iegādājoties LOTTES PAPERY e-veikalā piedāvātās preces, tiek uzskatīts, ka šāda savstarpēja vienošanās ir Distances līgums un to regulē LR Ministru kabineta noteikumi Nr. 207 “Noteikumi par distances līgumu”.
Piekļūstot LOTTES PAPERY tīmekļa lapai un lietojot to, jūs apliecināt, ka esat izlasījuši lapas lietošanas noteikumus un piekrītat tos ievērot bez ierobežojumiem vai nosacījumiem.

PRIVĀTUMS

Lietojot LOTTES PAPERY e-veikalu, patērētājs piekrīt personas datu apstrādei. Tas nepieciešams pasūtījuma noformēšanai un preču piegādei. LOTTES PAPERY neizmanto un nedalās ar iegūto informāciju ar trešajām personām.
Veicot pasūtījumu LOTTES PAPERY e-veikalā, patērētājs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pasta adresi tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti tikai un vienīgi ar patērētāja reģistrāciju un pasūtījuma apstrādi. Aktuālā informācija un paziņojumi tiks izsūtīti tikai tiem klientiem, kas būs pieteikušies jaunumu saņemšanai.

INFORMĀCIJAS PRECIZITĀTE

E-veikalā pieejamo produktu apraksts ir cik iespējams precīzs, taču tiem ir tikai informatīvs raksturs.
Preču piedāvājums un to cena LOTTES PAPERY e-veikalā var tikt mainīti bez brīdinājuma.
Informācija par preču pieejamību tiek pēc iespējas regulāri atjaunināta, taču ņemot vērā straujo pieprasījumu, preces uz laiku var nebūt pieejamas, tad interneta vietnē pie preces parādās paziņojums “Patreiz prece nav pieejama”.
Visām precēm ir norādīta galējā cena, tas ir, cena, par kādu pircējs tās iegādājas. Cena par piegādi nav iekļauta preču cenā. Tā tiek pievienota kā atsevišķa kategorija un LR teritorijā ir 3 EUR par vienu sūtījumu, izmantojot Omniva pakomāta kurjera pakalpojumus, vai vienojoties ar Pircēju atsevišķi. Par sūtījumiem ārpus LR teritorijas lūdzam sazināties ar mums pa e-pastu: lottessealingwax@gmail.com.

KĀ PIRKT?

E-vaikalā izvēlieties produktus un pievienojiet tos pirkuma grozam izmantojot spiedpogu “Ielikt grozā”.  Kad visi produkti, ko vēlaties iegādāties ir pievienoti grozam, nospiediet spiedpogu “Pasūtīt”, kur varēsiet pārliecināties par pasūtījuma apjomu un, ja nepieciešams, veikt izmaiņas. Nospiežot spiedpogu “Pasūtīt” nonāksiet Pirkumu grozā, kur nepieciešams aizpildīt informāciju par sevi, lai apstiprinātu pasūtījumu. Tur arī varēsiet izvēleties apmaksas veidu - skaidrā naudā pie saņemšanas, ar pārskaitījumu vai ar Paypal kontu. Ja būsiet izvēlējies apmaksu ar pārskaitījumu, pēc pasūtījuma apstiprināšanas Jums uz epastu tiks nosūtīts elektronisks rēķins ar norādītajiem rekvizītiem, kuru līdz rēķinā norādītajam termiņam jāapmaksā. Ja būsiet izvēlējies apmaksu caur Paypal kontu, Jūs tiksiet aizvests uz Paypal vietni, kur būs nepieciešams autorizēties Jūsu kontā vai mazāk kā minūtes laikā izveidot sev PayPal kontu, lai apstiprinātu maksājumu. Maksājums PayPal vietnē ir iespēja veikt apmaksu gan ar populārākajām maksājuma kartēm, gan ar PayPal kontu.


MAKSĀJUMI

Par precēm LOTTES PAPERY internetveikalā var norēķināties, izmantojot interneta banku starpniecību, izvēloties sadaļā "Apmaksas veids" pārskaitījumu ar rēķinu. Mēs jums nosūtīsim rēķinu un pēc rēķina samaksas preces tiks izsūtītas 1-2 darba dienu laikā.

PIEGĀDE

Preces tiek izsūtītas 1-2 darba dienu laikā, kopš pasūtījuma saņemšanas, izņemot preces, kas tiek veidotas uz pasūtījumu, kurām ir norādīts specifisks termiņš.
Preču piegādes tiek veiktas tikai darba dienās - no pirmdienas līdz piektdienai, izņemot oficiālās LR Valsts svētku dienas.

INTELEKTUĀLAIS ĪPAŠUMS

Bez rakstiskas atļaujas SIA LTF 1 radītās preču zīmes "Lottes zīmoglaka", "Lotte's Papery", "Lotte's Sealing Wax" un fotogrāfiju izmantošana jebkādā veidā, neatkarīgi no mērķiem, ir stingri aizliegta.

PREČU ATPAKAĻATDOŠANA

Pircējam ir tiesības 14 dienu laikā no preces saņemšanas dienas, nesniedzot skaidrojumus par atteikuma iemeslu, atdot preci atpakaļ (izņemot preces, kas ražotas uz specpasūtījumu, piemēram, bet neaprobežojoties ar individuāli gravētiem zīmogiem vai uz pasūtījuma veidotām grāmatām). Atdodamā prece nedrīkst būt lietota, bojāta, tai ir jābūt oriģinālā iepakojumā, iepakojums un tā marķējums nedrīkst būt bojāti. Atteikuma tiesību izmantošana un preču atpakaļatdošana notiek saskaņā ar Patērētāju tiesību aizsardzības likumu un LR Ministru kabineta noteikumiem Nr. 207 “Noteikumi par distances līgumu”.
Preču atgriešanas izmaksas sedz pircējs.

NEPĀRVARAMĀ VARA

SIA LTF 1 nav atbildīga par kavēšanos ar saistību izpildi vai to nepildīšanu, kas radusies trešo personu dēļ vai traucējumiem interneta savienojumā.0
© Lotte's Papery 2017                                                                                                                                             Lietošanas noteikumi               Kontakti

 .