Par Lotti

Lottes Papīrlietas ir sirds darbs. Katrā rokām lietajā zīmoglakas stienītī, katrā zīmogā, kas aizceļo tālāk pasaulē ar savu stāstu, un katrā grāmatā, ko rokām šujam. Sapnis par to sākās jau bērnībā, kad visvienkāršākā lodīšu pildspalva sagādāja daudz lielāku prieku nekā jaunās kurpes. Un dienasgrāmatu, blociņu un grāmatu pirkšana un krāšana ir pārvērtusies zināmā apsēstībā, lai arī tās vienmēr attopas tukšas glīti sarindotas plauktiņā. 

Tagad varu pati taisīt tik daudz grāmatas, cik vien varu salikt plauktos, bet lielāko prieku rada apziņa, ka tās, līdz ar īpaši katram no Jums taisītiem zīmogiem, aizceļo savus ceļus un tiek piepildītas ar sapņiem, plāniem, mīlas vēstulēm, domām un ikdienas piezīmēm, kas veido mūsu ceļu.

Paralēli visam Lotte ir arī 5 kg miniatūrs un dzīvespriecīgs takšelis. Viņai garšo desmaizītes un paprika un patīk ierušināties kājgalī aukstās ziemas dienās zem siltas segas. Un ikvienam, ko viņa sastop savā ceļā, tiek atgādināts, ka prieku rada īstas lietas un dzīvība.

0
© Lotte's Papery 2017                                                                                                                                             Lietošanas noteikumi               Kontakti

 .